IX BIEG ICEMANA
19.02.2022
Pełne wyniki oraz serwis foto z mety dostępne są na stronie wyniki.datasport.pl

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim startującym.
Dziękujemy za przybycie i dobrą zabawę, do zobaczenia za rok!

Open - Kobiety (pierwsza 10-ka)

Miejsce Nr Nazwisko i imię Drużyna Miejscowość Wynik
Meta 8 km 5 km
1. 134 MOJEK SANDRA    Ścięgny  00:51:58 00:43:00 00:25:41
2.  77  KROJCIG EWA   Zielona Góra 00:52:30 00:43:04 00:25:41
3. 106 MADEJ ELŻBIETA  Fitness Piekary Legnica  Kunice 00:55:09 00:45:23 00:27:16
4. 170 ANCZYK SARA   Legnica 00:55:56 00:46:15 00:27:54
5. 148  KOWALCZYK AGNIESZKA    Lubków 00:56:03 00:46:14 00:27:30
6. 28 PLICH AGNIESZKA Ks Amber Tomaszów Mazowiecki 00:56:07 00:46:08 00:27:33
7. 175 BOBER DOROTA Jawor Jawor 00:56:34 00:46:25 00:27:13
8. 99 OSIŃSKA AGNIESZKA Kghm Zg Run Głogów 00:57:02 00:46:59 00:27:31
9. 112 KOWALSKA KAROLINA   Jelenia Góra 00:59:48 00:49:40 00:30:32
10. 180 CHMIEL PATRYCJA  Decathlon Jeleniia Góra  Legnica 01:00:17 00:49:51 00:30:14

Open - Mężczyźni (pierwsza 10-ka)

Miejsce Nr Nazwisko i imię Drużyna Miejscowość Wynik
Meta 8 km 5 km
1. 2 KUR MICHAŁ Kooltriathlon Jelenia Góra 00:44:25 00:37:16 00:22:56
2. 133 MOJEK MICHAŁ   Ścięgny 00:45:42 00:37:47 00:23:01
3. 72 SZTUBA JACEK Kwisa Leśna Uniegoszcz 00:46:41 00:38:03 00:22:56
4. 187 LEŚNICKI MAREK Strzegomska Dwunastka Stanowice 00:47:15 00:38:18 00:22:55
5. 145 WOŁOSZ KACPER Blue Runner Bolesławiec 00:47:30 00:39:02 00:23:20
6. 98 ŚWIERSZCZ PAWEŁ     Legnica 00:48:26 00:40:09 00:24:13
7. 32 ORŁOWSKI JAKUB Ots Wrocław 00:48:47 00:40:12 00:24:08
8. 60 MACHLOWIEC PAWEŁ   Iłowa 00:48:51 00:40:13 00:24:09
9. 182 RYBIŃSKI RADOSLAW Voss Automotive Legnica Legnica 00:49:59 00:40:43 00:24:06
10. 80 ŚLUSARCZYK PAWEŁ Klub Sportowy Łomnica Łomnica 00:51:27 00:42:29 00:25:39

Najszybsi mieszkańcy Gminy Podgórzyn

Miejsce Nr Nazwisko i imię Drużyna Miejscowość Wynik
Meta 8 km 5 km
1. 134 MOJEK SANDRA   Ścięgny 00:51:58 00:43:00 00:25:41
1. 133 MOJEK MICHAŁ   Ścięgny 00:45:42 00:37:47 00:23:01