15 lutego 2020r. odbędzie się w Przesiece VIII Bieg Icemana 2020!

iceman logo

Bez względu na pogodę i warunki atmosferyczne 300 zawodników i zawodniczek, odzianych jedynie w buty, szorty i ew. minimalne zakrycie tułowia, przebiegnie 10km trasą po leśnych duktach i ścieżkach. Bieg Icemana w Przesiece jest prekursorem tego typu imprez i ma już swoich stałych fanów. W tym roku dodatkowo 100 zawodników zmierzy się z dystansem 20km.
Zawodnicy jednak najczęściej nie przyjeżdżają sami! Jako kibice towarzyszą im często rodziny i znajomi. Nierzadko też przyjeżdżają Kluby Morsów oraz Biegowe z całej Polski, by kibicować swoim kolegom i przy okazji wykąpać się wspólnie w Wodospadzie Podgórnej.

Jest to więc doskonała okazja by minimalnym kosztem zareklamować swój obiekt lub atrakcję!

Zapraszamy do współpracy obiekty, które mogą ufundować vouchery, rabaty, pamiątki, gadgety, itp. dla zawodników (400 pakietów startowych) i/lub zwycięzców biegu.

Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje współpracy, np. na dodatkowe atrakcje podczas imprezy dla zawodników i kibiców.

Dziękujemy wszystkim obiektom, które wsparły to wydarzenie w ostatniej edycji i liczymy na dalszą współpracę.

 W zamian zapewniamy:

  1. dostarczenie plakatu wydarzenia,
  2. promocję Państwa obiektu/atrakcji poprzez umieszczenie odpowiednich informacji/logotypów/linków na:
  3. umieszczenie logotypu na plakacie oraz numerze startowym (który zawodnicy zabierają na pamiątkę).
  4. zapewnienie miejsca na starcie/mecie, na Państwa materiały reklamowe (banner, rollup, ulotki, itp)
  5. wymienianie, w trakcie trwania imprezy, przez konferansjera listy sponsorów

Zgłoszenie z informacją jaki rodzaj współpracy mogą Państwo zaoferować i ew. Państwa propozycjami, prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nr. tel. 75 75 48 131; 883 315 939.

Zapraszamy do współpracy