VIII BIEG ICEMANA
15.02.2020
Pełne wyniki oraz serwis foto z mety dostępny jest na stronie wyniki.datasport.pl


VIII BIEG ICEMANA
15.02.2019
Open 20km - Kobiety (pierwsza 9-ka)

Miejsce Nr Nazwisko i imię Drużyna Miejscowość Wynik
1. 303 BOBER Dorota   JAWOR 01:47:34
2. 302 BĄK Agata BUSHIDO CENTRUM SOBIENIE JEZIORY 01:55:38
3. 335 PLICH Agnieszka KS AMBER TOMASZÓW 02:03:06
4. 356 ZIELEŃ Małgorzata   KAMIENNA GÓRA 02:11:06
5. 323 MADEJ Elżbieta FITNESS PIEKARY LEGNICA KUNICE 02:14:16
6. 344 STEC Katarzyna TEAM GRYFITÓW GRYFÓW ŚLĄSKI 02:19:43
7. 318 KOWALISZYN Małgorzata  BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA  02:27:13
8. 329  NIEWĘGŁOWSKA Bernadeta BIEGAM BO LUBIĘ SKĄPE    02:28:24

 


VIII BIEG ICEMANA
15.02.2020
Open 20km - Mężczyźni (pierwsza 9-ka)

Miejsce Nr Nazwisko i imię Drużyna Miejscowość Wynik
1. 320 KOZIOŁ Bogusław TROFEA SPORTOWE - WWW.BOKOSPORT.PL DOBRA 01:31:08
2. 352 WALKOWIAK Robert KGHM ZG RUN MODŁA 01:31:10
3. 309 DWORNICKI Paweł ŻARY RUNNERS TEAM ŻARY 01:31:51
4. 322 KUCA Szymon OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA 01:35:03
5. 342 SKORUPIŃSKI Piotr SKORUPKI TEAM,GOGGLE PAE TEAM BOLESŁAWIEC 01:35:39
6. 355 ZAWADZKI Bartosz   SIEDLISKO 01:36:57
7. 348 TROJANOWSKI Artur   BOBROWNIKI 01:39:24
8. 354 WOŁOSZ Kacper KLUB MORSÓW BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC 01:40:50
9. 331 PAKOWSKI Robert TOMASZÓW KS AMBER 01:42:55

 


VIII BIEG ICEMANA
15.02.2019
Open 10km - Kobiety (pierwsza 9-ka)

Miejsce Nr Nazwisko i imię Drużyna Miejscowość Wynik
1. 191 POTĘGA Diana   PRZESIEKA 00:51:40
2. 119 KROJCIG Ewa   ZIELONA GÓRA 00:51:48
3. 286 ŻOŁĘDZIEWSKA Kamila KGHM ZG RUN LUBIN 00:52:25
4. 193 PROCHOWSKA Sylwia NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW 00:53:47
5. 9 BARAN Marta KGHM ZG RUN LUBIN 00:53:56
6. 12 BOCHEŃSKA Aleksandra PRO-RUN WROCŁAW/140 MINUT KIEŁCZÓW 00:54:12
7. 10 BERHEL Agata SAUERLAND TEAM TARNOWO PODGÓRNE GŁOGÓW 00:55:21
8. 133 LACH-PAPCIAK Katarzyna BIEGAMDLAZDROWIA.PL JAWOR 00:56:25
9. 20 BUKOWCZYK Paulina BEZ BALASTU RADWANICE 00:56:57

 


VIII BIEG ICEMANA
15.02.2020
Open 10km - Mężczyźni (pierwsza 9-ka)

Miejsce Nr Nazwisko i imię Drużyna Miejscowość Wynik
1. 208 SADOWSKI Paweł HUSARIA Z RUDAW JANOWICKICH JANOWICE WIELKIE 00:39:46
2. 130 KUR Michał PODWÓRKOWE LESZCZE JELENIA GÓRA 00:40:41
3. 219 SKUZA Krzysztof STUDIO URODY JULIA LEGNICA 00:42:43
4. 187 PIOTROWSKI Marcin ŻARY RAUNNERS TEAM ŻARY 00:43:01
5. 257       00:44:43
6. 44 FORTUNA Norbert RATOWNICY ZG RUDNA / KGHM ZG RUN GŁOGÓW 00:45:01
7. 72 IGNACZAK Rajmund KLUB MORSÓW BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC 00:45:05
8. 218 SKURATKO Adrian RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH 00:45:36
9. 29 DĄBROWSKI Dawid CZERWONAK BIEGA MUROWANA GOŚLINA 00:45:46

 


VII BIEG ICEMANA
16.02.2019
Mieszkańcy Gminy Podgórzyn

Miejsce Open Nr Nazwisko i imię Drużyna Miejscowość Wynik
1. 19 201 ROGUSZKA Marcin   Przesieka 00:49:52
2. 28 42 ERCHARD Piotr   Podgórzyn 00:51:09
3. 29 191 POTĘGA Diana   Przesieka 00:51:40
4. 60 128 KUPEĆ Sławomir Zorka Jelonki Running Team Sosnówka 00:56:19
5. 183 245 SZELĄGOWSKA Małgorzata Rehau Crossactive Staniszów 01:12:17
6. 184 264 TRUSEWICZ Tomasz Ks Szrenica Staniszów 01:12:19
7. 201 214 SIARKIEWICZ Jola Biegamdlazdrowia. Pl Podgórzyn 01:15:53